reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy, marcowy, numer "Recyklingu"


23 marca 2009

To, co do niedawna wydawało się tylko medialnymi doniesieniami o kryzysie finansowym z dalekiego świata, pod koniec ubiegłego roku przybrało realny kształt i wpływ na ogólnoświatową i krajową gospodarkę. Drastycznie spadły ceny ropy naftowej (w grudniu 2008 r. osiągnęły wartość najniższą od 2003 r.), miedzi i innych surowców. Kolejne budzące obawy informacje napływały od producentów samochodów, z branży budowlanej i od przedsiębiorców ściśle związanych z odzyskiem i recyklingiem odpadów.

Na świecie podejmowane są próby reagowania na obecną sytuację – wprowadzane są ulgi dla przedsiębiorstw, niższe podatki i dopłaty za złomowane samochody. A jak to wygląda w Polsce? Czy bezpodstawne są obawy o przyszłość branży i tym samym wywiązaniem Polski z obowiązków odzysku recyklingu wobec UE? Redakcja „Recyklingu” poprosiła m.in. praktyków o komentarz w tej sprawie, którym można zapoznać się w marcowym wydaniu „Recyklingu”.