reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W Poznaniu zebrano 10 ton lekarstw


18 marca 2009

Mieszkańcy Poznania wyrzucili w 2008 roku do specjalnych pojemników 10 ton przeterminowanych leków w 2008 roku. Lekarstwa zostały zutylizowane w bezpieczny dla środowiska sposób.

Poznański Zakład Zagospodarowania Odpadów pod koniec maja 2005 roku wdrożył w poznańskich aptekach, w porozumieniu z Wielkopolską Izbą Aptekarską, program zbiórki przeterminowanych leków dla mieszkańców. W tym celu zaopatrzono poznańskie apteki w specjalne pojemniki, dzięki czemu każdy mieszkaniec może bezpłatnie oddać swoje przeterminowane leki, zalegające w domu. 

W roku 2008 ZZO może pochwalić się bardzo dobrym wynikiem, Poznaniacy przynieśli do aptek 10 ton leków. Zakład Zagospodarowania Odpadów bezpłatnie odbiera i przekazuje do unieszkodliwienia te odpady, w sposób nie zagrażający środowisku i zdrowiu ludzi. Przeterminowane leki trafiają do spalarni odpadów w Koninie.

źródło: komunalny.pl