reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wiosenne porządki w Gniewie


13 marca 2009

Gniewskie Centrum Edukacji Ekologicznej zachęca do wiosennych porządków. Wszystkie osoby, które chciałyby się pozbyć na przykład starych pralek czy telefonów mogą je teraz przynieść do siedziby firmy Inwest-Kom i tam bezpłatnie zostawić.

Każdy ma w szafach, w piwnicy i na strychu nagromadzone przez lata popsute lodówki, pralki, telewizory, telefony, suszarki, świetlówki, odtwarzacze, komputery, inne sprzęty elektryczne, zużyte opony, czy oleje samochodowe. Teraz wszystko to można zostawić w siedzibie Inwest-Kom w Gniewie przy ulicy Wiślanej 6 lub na Gminnym Składowisku Odpadów w Nicponii.

Dzięki temu można zdobyć nowe miejsce w pomieszczeniach i chronić środowisko. Niepotrzebne odpady, uznane za niebezpieczne, zostaną unieszkodliwione, a użyte do ich produkcji surowce zostaną pozyskane do powtórnego wykorzystania. Działanie realizowane jest w ramach kampanii „Segreguj odpady!”.

źródło: komunalny.pl