reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gra na temat odpadów


13 marca 2009

Niedługo nakładem Pracowni Edukacji Ekologicznej Eko-Koncept ukaże się drugie wydanie gry planszowej pt. "Kolorowy świat odpadów". Celem gry jest wskazanie dzieciom prawidłowego postępowanie z odpadami, a także ukazanie złych, nieekologicznych nawyków, których najmłodsi powinni się wystrzegać.

Reguły gry wymuszają odnalezienie prawidłowej odpowiedzi i wskazanie pozytywnych lub negatywnych zachowań: jeśli dziecko nie zna odpowiedzi, musi ją  odnaleźć w załączonej książeczce edukacyjnej. W przeciwnym razie, nie otrzyma nagrody. Dzięki takiej konstrukcji gry, dzieci szybko zdobywają nowe wiadomości i chętnie uczą się, gdyż chcą wygrać  z przeciwnikami.

Gra została wyprodukowana zgodnie ze standardami ochrony środowiska. Zrezygnowano z lakierowania wydruków, pakowania pionków i kostki w foliowe woreczki oraz foliowego opakowania pudełka. Gra jest przeznaczona dla dzieci od sześciu lat.

źródło: komunalny.pl, www.eko-koncept.p-net.pl