reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Co dalej z odpadami?


10 marca 2009

Kryzys gospodarczy dotknął niemal wszystkie branże, nie ominął też śmieci. Dziś w redakcji "Przeglądu Komunalnego" spotkają się przedstawiciele przedsiębiorstw komunalnych i samorządów, aby wspólnie zastanowić się nad sytuacją, w jakiej znalazły się podmioty zajmujące się gospodarowaniem odpadami komunalnymi.

Uczestnikami debaty będą fachowcy z branży gospodarki odpadami z Wielkopolski, m.in. Poznania, Kalisza, Śremu i Lubonia.
 
Gościem spotkania będzie także Wojciech Janka, prezes Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Bedą oni dyskutować m.in. o tym, jaka w zaistniałej sytuacji powinna być rola samorządu, państwa, organizacji odzysku, przemysłu przetwórczego.
 
Jednym z głównych punktów spotkania będzie kwestia poziomu opłat od mieszkańców za odbiór odpadów. Omówione mają też być kosekwencje spowolnienia gospodarczego dla selektywnej zbiórki odpadów i recyklingu.
 
Spotkanie poprowadzi Magdalena Dutka, redaktor naczelna "Przeglądu Komunalnego".

źródło: komunalny.pl