reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zanieś leki do apteki


10 marca 2009

W przyszłym tygodniu w ponad dwudziestu płockich aptekach pojawią się pojemniki na przeterminowane leki.

Jest to pilotażowa akcja Urzędu Miasta Płocka i Związku Gmin Regionu Płockiego. Przeterminowane medykamenty to odpady niebezpieczne, które nie powinny trafiać do zwykłego pojemnika na śmieci. Leki muszą być unieszkodliwiane inaczej niż zwykłe odpady komunalne, więc najczęściej są spalane w specjalnych piecach, dzięki czemu udaje się uniknąć zanieczyszczenia środowiska.

Mieszkańcy będą mogli nieodpłatnie zostawiać leki w wytypowanych aptekach. Koszty odbioru, transportu i unieszkodliwienia ponosi Urząd Miasta. W tym roku przewidziało na ten cel 6 tys. zł.

Wykaz aptek >>>

źródło: ump.pl