reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wspólne sprzątanie przed Dniem Ziemi


05 marca 2009

Łotwa, Litwa, Estonia, Polska oraz Petersburg wspólnie przeprowadzą 18 kwietnia kampanię sprzątania przed Dniem Ziemi, przypadającym 22 kwietnia.

Na Łotwie, Litwie i w Estonii prezydenci tych krajów będą patronować kampanii, której celem jest promowanie czystego środowiska - powiedziała Vita Jaunzeme, stojąca na czele pozarządowej organizacji Projekts Pedas, współorganizatora kampanii. W Polsce akcję koordynują Fundacja eprPolska i FUNDACJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA".

Planuje się przeprowadzanie co roku takich kampanii w krajach bałtyckich.

W zeszłym roku w Wielkiej Kampanii Sprzątania na Łotwie wzięło udział 50 tys. osób, które zebrały 260 tys. worków śmieci. 

źródło: PAP - Nauka w Polsce