reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Powstaną plakaty z odpadów


02 marca 2009

W ramach działania centrum edukacji ekologicznej w Jastrzębskich Zakładach Wodociągów i Kanalizacji organizowany jest konkurs plastyczny pt. "Woda to skarb".

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest stworzenie plakatu na temat "Woda to skarb" - plakaty muszą być wykonane z materiałów odpadowych.

Ostatecznym terminem nadsyłania prac jest 31 marca. Plakaty należy przesyłać na adres organizatora: Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

źródło: www.komunalny.pl, www.jzwik.com.pl