reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zbiórka makulatury oraz butelek


19 lutego 2009

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Remondis Bydgoszcz są organizatorami konkursu „Zbiórka makulatury – obrazem naszej kultury” oraz „Plastikowe butelki – kłopot dla środowiska wielki”.

Udział w akcji zgłasza koordynator wybrany przez placówkę, wypełniając załączoną ankietę i przesyłając ją do Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy. Konkurs potrwa do 31 maja br. Oficjalne wręczenie nagród planowane jest we wrześniu br.

Dla wyróżniających się placówek w zbiórce makulatury i petów przewidziano nagrody.

Konkurs polega na zbiórce: makulatury oraz tworzyw sztucznych. Zebrane surowce wtórne można oddawać do spółki „Remondis Bydgoszcz" lub do punktu  skupu. Zgłoszenia w Remondisie przyjmuje Aleksandra Kubczyk i Violetta  Kuta, nr tel. 342 74 40 w. 54 lub 56.

Karton i gazety - cena za pełen pojemnik 1100 l., tj. za 200 kg wynosi 21,40 zł. Butelki plastikowe po napojach i chemii gospodarczej-cena za pełen pojemnik 1100 l., tj. za 40 kg wynosi 4,28 zł. Za każdorazowy odbiór surowców zostanie wystawiona karta przekazania odpadów.

Koordynator konkursu przesyła do Centrum pokwitowanie lub kopię dowodu zebrania  makulatury lub plastiku raz na kwartał.

źródło: komunalny.pl