reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Bonus przy zakupie ekologicznego pojazdu


19 lutego 2009

- Pracujemy nad systemem zachęt w postaci bonusu przy zakupie nowego ekologicznego pojazdu dla konsumentów, którzy oddadzą stary samochód do recyklingu – powiedział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak, podczas konferencji poświeconej perspektywom rynku motoryzacyjnego w Polsce. Dyskusja odbyła się w Ministerstwie Gospodarki 17 lutego br.

Wicepremier Pawlak podkreślił, że w Polsce potrzebny jest mechanizm promujący zakup nowych samochodów. - Do tej pory ludzie byli przekonani, że trzeba mieć samochód na własność. Jest to dobry moment, aby zaoferować klientom indywidualnym leasing konsumencki z dużą wartością końcową - dodał.

MG analizuje również propozycje skierowane do pracodawców. - Szukamy najlepszych sposobów na przezwyciężenie kryzysu w tym sektorze, dlatego proponujemy wprowadzenie rozwiązań umożliwiających czasową redukcję kosztów pracy podczas przestojów produkcji przy wsparciu środków publicznych – wymienił. (...)

źródło: Ministerstwo Gospodarki