reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy numer miesięcznika "Recykling"


18 lutego 2009


Ukazało się już lutowe wydanie „Recyklingu”. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami pilotażowego programu zbierania odpadów komunalnych, w tym odpadów ulegających biodegradacji. Kampania była prowadzona na terenie powiatu szczecineckiego w ub.r., a efektem, obserwowanym nawet po zakończeniu działań, był wzrost odbieranych segregowanych odpadów komunalnych. Projekt ten ukazuje, iż dobrze przygotowana akcja informacyjna dla mieszkańców połączona szkoleniami dla nauczycieli i zabawami dla najmłodszych przynosi obiecujące wyniki.

Więcej na ten temat w „Recyklingu”