reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

O ekospalarni w MOWIS-ie


18 lutego 2009

W związku z decyzją Prezydenta Krakowa w sprawie miejsca pod budowę ekologicznej spalarni odpadów przy ul. Giedroycia w Nowej Hucie, od 1 marca mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje na temat planowanej inwestycji wyłącznie w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych. Pozostałe dwa punkty konsultacyjne - na Rybitwach, w budynku Krakowskich Zakładów Garbarskich oraz w Łęgu, przy ul. Na Załęczu - można odwiedzać jeszcze do 28 lutego.

Punkt konsultacyjny w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych (budynek NOT, os. Centrum C 10, pok. 108, telefon 012 642-21-56 wew. 24) czynny będzie w takich samych godzinach, co obecnie, tj. w środy od 11.00 do 14.00 i czwartki, od 15.00 do 17.00. Jak informuje Krakowski Holding Komunalny S.A., istnieje możliwość zorganizowania spotkań - także z udziałem ekspertów - poza godzinami dyżurów.

Przypomnijmy: Prezydent Jacek Majchrowski podjął decyzję w sprawie budowy ekospalarni w rejonie ulicy Giedroycia w czwartek, 5 lutego br. Wcześniej tę lokalizację pozytywnie zaopiniowali radni Dzielnicy XVIII. Dodatkowe informacje na temat zakładu termicznego przekształcania odpadów znajdują się na stronie www.ekospalarnia.krakow.pl

źródło: krakow.pl