reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

ReKreacje. Otwarte warsztaty recyklingowe w Poznaniu


17 lutego 2009

W najbliższy czwartek, 19 oraz we wtorek, 24 lutego odbędą się warsztaty recyklingowe pt. ReKreacje – w godz. od 15.30 do 17.30. Impreza odbędzie się Babilądzie przy ul. Bukowskiej 31/6 w Poznaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wystarczy napisać do e-mail z datą warsztatu, na który chce się przyjść (można przyjść na wszystkie spotkania) i wysłać do Laëtitii: laetharry@hotmail.co.uk .

Na warsztaty należy zabrać ze sobą foliówki, kartony po sokach, zużyte bilety MPK, własne pomysły i nieużywane przedmioty (opakowania, kawałki materiałów, stare koraliki, dziurawe skarpety, kapsle itp.).

źródło: komunalny.pl, babilad.pl