reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątanie Sopotu


17 lutego 2009

Na przełomie lutego i marca rozpocznie się coroczne wiosenne sprzątanie miasta.

Z jednej strony służby odpowiedzialne za porządek w mieście zwiększą częstotliwość i zakres sprzątania, z drugiej – Straż Miejska będzie zwracała większą uwagę na porządek wokół posesji i będzie upominała, ale nie mandatowała właścicieli.

Z drugiej strony swój akces do wiosennego sprzątania złożyły sopockie organizacje skupiające dzieci i młodzież. Co roku organizacje te uczestniczą w projekcie ‘Wakacje za własne pieniądze”. W maju i czerwcu sprzątają wyznaczone obszary Sopotu i otrzymują w zamian od miasta wynagrodzenie przeznaczane głównie na letni wypoczynek. W zeszłym roku w akcji wzięło udział ponad 800 osób z 33 organizacji, a miasto wydało na ten cel 60 tys. złotych.
W tym roku, na wniosek organizacji kwota dofinansowania zostanie znaczenie zwiększona i akcja odbędzie się w dwóch turach:
- marzec – kwiecień
- maj – czerwiec.

źródło:  www.sopot.pl