reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jak skutecznie zarządzać gospodarką komunalną


13 lutego 2009

Zarządzanie gospodarką komunalną w aktualnych warunkach prawnych, z wykorzystaniem możliwości, jakie stwarzają nowoczesne technologie, to temat numer 1 ogólnopolskiej konferencji, która w czwartek (12 lutego) rozpoczęła się w Krakowie. Trzydniowe seminarium zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarki Odpadami oraz firmę Logica Poland odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Przedstawiciele samorządów, firm i spółek komunalnych, a także wyższych uczelni biorą udział w ogólnopolskiej konferencji pod nazwą „Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami oczyszczania miasta i gospodarki odpadami poprzez wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych”. Uczestnicy zastanawiają się m.in. nad zarządzaniem gospodarką komunalną w kontekście zmian przepisów prawnych, a także nad szansami, jakie stwarzają dla tej branży najnowsze osiągnięcia technologiczne.

W dyskusji panelowej nie zabraknie kwestii termicznego przekształcania odpadów. „Kraków uznawany jest za lidera spośród miast polskich, które przymierzają się do budowy nowoczesnych, ekologicznych spalarni. Stąd wiele samorządów chce czerpać z naszych doświadczeń” wskazuje Zastępca Prezydenta, Tadeusz Trzmiel, który bierze udział w konferencji.

W drugim dniu sympozjum, uczestnicy zastanowią się nad ekologicznymi aspektami funkcjonowania składowisk odpadów, na przykładzie kompleksu ekologicznego w Baryczy.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.kigo.pl.

źródło: krakow.pl