reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Minister Środowiska rozmawiał także o odpadach


13 lutego 2009

Blisko dwie godziny trwało spotkanie Ministra z senacką Komisją Środowiska. Profesor Nowicki omówił najważniejsze zadania wykonane w ubiegłym roku w kierowanym przez niego resorcie, zwracając szczególną uwagę na prace legislacyjne, zbliżające polskie prawo do prawa unijnego, dobrą absorpcję środków unijnych i likwidację konfliktów z Komisją Europejską.

Przedstawił stan kończących się już prac nad wyznaczaniem sieci obszarów chronionych Natura 2000 oraz działalność Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska - nowego organu przyspieszającego procedury m.in. w uzyskiwaniu decyzji środowiskowych.

Jako tegoroczne priorytety Minister wymienił dalsze usprawnianie prac GDOŚ i 16 dyrekcji regionalnych, przygotowanie i wprowadzenie w życie narodowego programu oszczędności energii, a także uporządkowanie gospodarki odpadami.
Liczne pytania zadawane przez senatorów Ministrowi Maciejowi Nowickiemu dotyczyły wszystkich dziedzin, jakimi zajmuje się resort - od inwestycji w środowisku, przez koncesje na badania złóż węgla brunatnego, obwodnice Augustowa i Wasilkowa, zalesienia na obszarach Natura 2000, po działalność Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Spotkanie przebiegło w dobrej, rzeczowej atmosferze, a obecni na nim senatorowie wyrazili zadowolenie z możliwości bezpośredniej rozmowy z Ministrem Środowiska.

źródło: Ministerstwo Ochrony Środowiska