reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Laureaci konkursu "Henkel - zielone granty" wybrani


10 lutego 2009

10 lutego, w siedzibie Fundacji Nasza Ziemia, odbyły się obrady Jury konkursu "Henkel - zielone granty". Spośród wszystkich nadesłanych wniosków, wyłoniono te, które otrzymają dofinansowanie na realizację projektu.

W sumie na konkurs grantowy nadeszło 215 zgłoszeń. Do ścisłego finału zakwalifikowanych zostało 55 wniosków, które wyróżniały się swoim poziomem i tematyką, a z nich wybrano 20 najlepszych. Gratulujemy zwycięzcom!!!  Ich listę można poznać na stronie Fundacji Nasza Ziemia w zakładce "konkurs grantowy"

Serdecznie zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu. Każde działanie, które ma na celu ochronę środowiska zasługuje na pochwałę i mamy nadzieję, że przyczyni się do wzrostu świadomości ekologicznej społeczeństwa!

Gorąco też dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek, czas i zaangażowanie włożone w opracowanie wniosków. To wspaniale, że tyle osób stara się czynnie włączyć w działania proekologiczne!

 

 

                                                               Jury Konkursu Grantowego.

Od lewej: Sławek Brzózek - Fundacja eprPolska, Aleksandra Stanek - Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dorota Strosznajder - Henkel Polska, Zofia Kurek - Solski Burson - Marsteller, Dominik Dobrowolski - Fundacja eprPolska.