reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs grantowy "Zdrowie i ekologia" rozstrzygnięty!


06 lutego 2009

Dzisiaj w Urzędzie Dzielnicy Targówek zebrało się jury aby wyłonić zwycięzców konkursu grantowego "Zdrowie i ekologia". Każda z placówek oświatowych na Targówku mogła wygrać 1500 zł na realizację swojego autorskiego programu promującemu zdrowie i ekologię.

I tak, jury w skład którego wchodzili przedstawiciele firmy Procter & Gamble, Urzędu Dzielnicy Targówek, oraz Fundacji Nasza Ziemia wybrało zgodnie pięć projektów. A oto laureaci:

  1. Szkoła Podstawowa nr 52 im. Alka Dawidowskiego
  2. Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi
  3. Przedszkole nr 88 "Pod Zielonym Listkiem"
  4. VIII Ogród Jordanowski
  5. Szkoła Podstawowa nr 11 STO

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim nauczycielom z Targówka którzy nadesłali swoje prace na konkurs.

getfile.php?id=4292

Jury w pełnym składzie. Od prawej: Anna Bielecka (Procter &Gamble), Beata Bernadzka-Kłos (WOŚ UD Targówek), Małgorzata Wadzińska (Procter & Gamble), Anna Sałata (WOŚ UD Targówek), Marta Szczypek (Fundacja eprPolska), Alicja Zdun (WOŚ UD Targówek), Alicja Sztyrak (WOW UD Targówek)

 

Była to już czwarta edycja konkursu grantowego "Zdrowie i ekologia" który jest częścią programu edukacji dla zrównoważonego rozwoju na Targówku "Żyj, poznawaj, rozwijaj się" realizowanego dzięki współpracy firmy Procter & Gamble, Urzędu Dzielnicy Targówek, Fundacji Nasza Ziemia i innych lokalnych partnerów.

Obrazek