reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

3 i 7 lutego zbiórka choinek w Poznaniu


03 lutego 2009

Po świętach wielu mieszkańców ma kłopot, co zrobić z usychającą choinką. ZZO w Poznaniu zachęca do pozbywania się drzewek w sposób ekologiczny. Jak już wcześniej informowaliśmy, do końca lutego br. drzewka można oddać bezpłatnie na GRATOWISKU lub Składowisku Odpadów Komunalnych.

Dodatkowo jednak, aby jeszcze mniej drzewek trafiło do śmietników, we wtorek, 3 lutego, i w sobotę, 7 lutego, poznaniacy będą mogli pozbyć się choinek w dwóch punktach, w centrum miasta.

Gratowóz odbierać będzie świąteczne drzewka na:

- placu Bernardyńskim od godz. 9:00-10:00

- placu Wielkopolskim od godz. 10:30-11:30

Zebrane choinki zostaną przeznaczone do produkcji materiału strukturalnego do kompostowni, która produkuje podłoże wykorzystywane przy konserwacji  pasów zieleni, na których rosną , w tym nowe choinki. Dzięki temu Poznań, wzorem swoich miast partnerskich, np. Nottingham, stara się prowadzić recykling drzewek świątecznych przy współpracy mieszkańców.

GRATOWISKO przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 284 (za starym stadionem Lecha) czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00, w soboty w godz. 8:00-16:00.
Składowisko w Suchym Lesie przy ul. Meteorytowej 1 czynne jest od poniedziałku do piątku w godz.  8:00-18:00, w soboty w godz. 8:00-13:00.

I jeszcze jedna uwaga - przyjmowane są wyłącznie choinki bez ozdób!

źródło: poznan.pl