reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Brytyjsko-Polskie Forum Energii Odnawialnej 12 lutego 2009 w Warszawie


02 lutego 2009


Brytyjsko - Polskie

Forum Energii Odnawialnej

Warszawa, czwartek, 12 lutego 2009

 

W kwestii energii odnawialnej Polska jest daleko w tyle za innymi krajami europejskimi. Presja w tym względzie ze strony Komisji Europejskiej oraz organizacji międzynarodowych i pozarządowych będzie narastać. Tym bardziej że Polska, której gospodarka jest niemal zupełnie zależna od węgla kamiennego, ma problemy ze spełnieniem norm unijnych dotyczących energii odnawialnej.

Biopaliwa. Polska ma szansę stać się czołowym graczem w uprawie i procesowaniu biopaliw – ale czy to właściwa droga rozwoju? Jeżeli tak, co w przyszłości – bioetanol czy biodiesel? Jaki wpływ na produkcję biopaliw będą miały decyzje polskiego rządu?

Energia wiatru i energia wodna – czy Polska ma odpowiednie warunki geograficzne na pozyskiwanie energii ze źródeł naturalnych?

Badania i rozwój – jakie kroki powinna podjąć Polska, aby rozwinąć bazę badawczo-rozwojową, która zapewniłaby jej dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie energii odnawialnej? Czy odpowiedzią jest pakiet bodźców inwestycyjnych? Na jakich zasadach firmy powinny współpracować z uczelniami wyższymi, aby skutecznie zamienić pomysły w konkretne działania i produkty?

Jak powinien wyglądać proces przechodzenia Polski na wytwarzanie energii bardziej przyjaznej środowisku?

Spotkanie z czołowymi polskimi ekspertami w dziedzinie energii odnawialnej będzie znakomitą okazją dla brytyjskich ekspertów, analityków i inwestorów z sektora produkcji przemysłowej, by zdobyć cenne informacje na temat kierunku i tempa transformacji rynku energii odnawialnej w Polsce.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na www.bpcc.org.pl/energy