reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Michał Kiełsznia dyrektorem ochrony środowiska


26 stycznia 2009

Michał Kiełsznia został nowym Generalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska.

Z dniem 23 stycznia 2008 r. Premier Donald Tusk powołał na wniosek prof. Macieja Nowickiego, Ministra Środowiska dr. Michała Kiełsznię na stanowisko Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Michał Kiełsznia otrzymał nominację dzisiaj z rąk Ministra Środowiska.

Michał Kiełsznia pełnił dotychczas funkcję zastępcy Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska i jednocześnie był dyrektorem Departamentu Kontroli Szkód w Środowisku, Ekozarządzania, Promocji Informacji o Środowisku w GDOŚ.

źródło: Serwis Samorządowy PAP