reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Rusza zbiórka zużytego sprzętu w Białymstoku


19 stycznia 2009

W Białymstoku powstało składowisko, na które można bezpłatnie oddać zużyty sprzęt RTV oraz AGD.

- Miasto zawarło umowę z ElektroEko Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego - mówi Urszula Sienkiewicz, rzecznik prasowy prezydenta.

Pozwoliło to na utworzenie miejsca, na które każdy może przywieźć stary telewizor, lodówkę, komputer czy kuchenkę mikrofalową. Składowisko powstało na złomowisku przy ul. Traugutta 18/1 (teren firmy Stena w pobliżu kościoła).

Do tej pory białostoczanie, którzy mieli stary sprzęt, często głowili się, co z nim zrobić. Na śmietnik wyrzucić go nie można - sprzęt bowiem zgodnie z przepisami podlega recyclingowi. Teoretycznie powinien odebrać go od nas sklep, w którym kupujemy nowy telewizor czy lodówkę. W teorii często sklepy nie mają własnych składowisk.
Uruchomienie składowiska oznacza koniec problemów. To przy ul. Traugutta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7-17, a w soboty 8-13.

źródło: Gazeta Wyborcza