reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

12 ton baterii


16 stycznia 2009

W 2008 roku w ramach akcji organizowanej przez UMŁ zebrano w Łodzi 12263 kg zużytych baterii i małogabarytowych akumulatorów. To wynik o wiele wyższy od roku poprzedniego – w roku 2007 zebrano 8,3 tony.

Akcja jest kontynuowana również w roku obecnym. Pojemniki na te niebezpieczne odpady znajdują się w ponad dwustu instytucjach oraz punktach handlowych i usługowych na terenie Łodzi. Zbiórka koordynowana przez Wydział Gospodarki Komunalnej UMŁ jest prowadzona we współpracy z firmą "REBA Organizacja Odzysku S.A".

źródło: uml.lodz.pl