reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zaczynamy Zielone Zamówienia


16 stycznia 2009

W poniedziałek 26 stycznia rozpoczynamy cykl szkoleń e-learningowych poświęconych zielonym zamówieniom publicznym. Szkolenia będą realizowane w trzech powtarzalnych edycjach, do końca czerwca 2009 r.

Osoby, które zarejestrowały się (posiadają login oraz hasło) będą mogły uczestniczyć w dowolnej edycji szkoleń, które będą trwać ok. 7 tygodni.

Program każdej edycji zawiera sześć modułów tematycznych:
1. Podstawowe zasady udzielania zamówień
2. Status zielonych zamówień
3. Przygotowanie postępowania
4. Prowadzenie postępowania i wybór najkorzystniejszej oferty
5. Umowa o zamówienie publiczne

Każdy uczestnik szkoleń może rozpocząć naukę w dowolnej edycji, przerwać ją i kontynuować edukację w następnej (lub kolejnej) edycji. Warunkiem zaliczenia sesji jest poprawne wypełnienie testu, sprawdzającego nabytą wiedzę.

Po przerobieniu pięciu modułów tematycznych rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń, a po ich zakończeniu nastąpi wydruk imiennych certyfikatów dla wszystkich uczestników szkoleń, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu.

Szczegółowy program merytoryczny szkoleń dostępny jest na stronie internetowej projektu, działającej w ramach portalu Publicus (www.publicus.pl – zakładka „Zielone Zamówienia” – „Szkolenia on-line”). Zapraszamy również do zapoznania się z biuletynem „Zielone Zamówienia Publiczne” nr 1 i 2.

źródło: Serwis Samorządowy PAP