reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy, styczniowy, numer miesięcznika "Recykling"


15 stycznia 2009

Wydawać by się mogło, iż zdążyliśmy już zapomnieć o świętach i wielkich do nich przygotowaniach. Jednakże wspomnienia przywołują choinki, które pojawiają się przy kontenerach na odpady. Znajdą się tacy, którzy zapobiegawczo wybrali ukorzenione drzewko, aby później próbować posadzić je w ziemi. Natomiast cięte choinki stają się smutnym symbolem mijającego czasu, gdy wyzute ze świątecznej magii zalegają na śmietnikach. Niemniej okazuje się, iż nie muszą one zasilać składowisk, ale mogą zostać z korzyścią przetworzone. O losie bożonarodzeniowych drzewek można przeczytać w jednym z artykułów styczniowego wydania „Recyklingu”.

W tym roku odczujemy efekty nowelizacji niektórych ustaw. W dziale prawnym znajduje się tekst poświęcony zagadnieniu zakresu podmiotowego projektowanej ustawy opakowaniowej, a także list otwarty ekologicznych organizacji pozarządowych, dotyczący m.in. tej regulacji.

Natomiast w nowym dziale „Rec(k)reacja” będzie można poczytać, o innym niż jak dotąd się przyzwyczailiśmy, obliczu recyklingu… Więcej na ten temat w „Recyklingu”.

Zapraszamy do lektury!