reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Na tropie CD


14 stycznia 2009

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Łodzi organizuje zbiórkę niepotrzebnych płyt kompaktowych. Kampania adresowana jest do wszystkich uczniów łódzkich szkół.

Oddawane płyty CD i DVD mogą być porysowane, uszkodzone lub połamane. Nie jest też istotne, czy są to płyty używane czy nowe. Do szkół uczestniczących w programie, dostarczone będą kartony do zbiórki wraz z plakatem promującym program. Zapełnione kartony będą odbierane bezpłatnie przez Łódzki Zakładu Usług Komunalnych. Zużyte płyty nie powinny trafiać tam, gdzie zwykłe śmieci, a dzięki selektywnej zbiórce prostszy będzie ich recykling.

Uczniowie oraz szkoły uczestniczące w zbiórce mogą liczyć na nagrody. Wyróżnienia indywidualne przyznawane będą w trzech kategoriach (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne). W każdej kategorii nagrodzonych zostanie 3 uczniów, którzy zbiorą najwięcej płyt (w kilogramach). Konkurs potrwa do maja tego roku.

żródło: uml.lodz.pl (za www.komunalny.pl)