reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jak zamówić na zielono?


09 stycznia 2009

Zgodnie z zapowiedziami w tym miesiącu rozpocznie się cykl szkoleniowy poświęcony tematyce zielonych zamówień publicznych. Już za dwa tygodnie uruchomiona zostanie specjalna platforma e-learningowa, za pośrednictwem której będą prowadzone szkolenia.

Prowadzącymi szkolenia będą eksperci Wydawnictwa Publicus – wydającego magazyn „Zamówienia publiczne Doradca” – Tomasz Czajkowski – wieloletni Prezes Urzędu Zamówień Publicznych oraz Andrzeja Gawrońska-Baran, była wiceprezes UZP.

Program merytoryczny szkoleń dostępny jest na stronie internetowej projektu, działającej w ramach portalu Publicus (www.publicus.pl – zakładka „Zielone Zamówienia” – „Szkolenia on-line”). Oficjalne rozpoczęcie szkoleń planowane jest na 26 stycznia 2009 r.

Na cały cykl szkoleniowy będzie składało się sześć edycji (turnusów), z których każda edycja będzie złożona z pięciu sesji tematycznych.

Równolegle do prowadzonych szkoleń zostanie udostępniony – dla zgłoszonych na szkolenia osób – podręcznik „Zamówienia publiczne przyjazne środowisku”.

Projekt „Zielone zamówienia publiczne – od idei do praktyki” finansowany jest ze środków dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Zadania 5.4.2 – Wspieranie realizacji programów edukacyjnych w zakresie aktywnej edukacji ekologicznej oraz w ramach kampanii informacyjno-promocyjnych. Uczestnictwo w szkoleniach e-learningowych jest nieodpłatne.

 Środowisko pora zmieniać – przez zielone zamówienia!

źródło: Serwis Samorządowy PAP