reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ziemia w Twoich rękach!


07 stycznia 2009

Od września 2008 do czerwca 2009 roku Fundacja eprPolska realizuje w Polsce kampanię na rzecz zrównoważonego rozwoju pt. "Ziemia w Twoich rękach". Kampania została zainicjowana w zeszłym roku akcją "Sprzątanie świata", w której wzięło udział blisko milion wolontariuszy, ogłoszono trzy konkursy grantowe dla szkół i organizacji społecznych, przeprowadzono także cykl szkoleń i seminariów dotyczących zmian klimatycznych.

Od nowego roku natomiast ruszył drugi etap kampanii "Ziemia w Twoich rękach" prowadzony w mediach.

W pierwszej kolejności przez trzy miesiące (styczeń-marzec 2009), w 9 największych miastach Polski, Fundacja przeprowadzi kampanię outdoor z wykorzystaniem 1000 nośników typu citylight. Autorem grafiki jest Andrzej Pągowskiego. Celem kampanii jest zainteresowanie oglądających hasłem przewodnim kampanii, a następnie zachęcenie ich do ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu: szkole, pracy i we własnym domu.

Partnerami kampanii outdoor są: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Vattenfall Poland, Clear Channel Poland i Fundacja Sprzątanie świata Polska.