reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczne Mikołajki w SP STO na warszawskim Targówku


12 grudnia 2008

W środę 10 grudnia Szkołę Podstawową STO na Targówku odwiedzili niecodzienni goście - oficjalna delegacja wysłana przez samego świętego Mikołaja!

Dzieci kilka dni wcześniej otrzymały list od świętego Mikołaja, który gratulował wspaniałej pracy na rzecz środowiska i zapowiedział prezent-niespodziankę dla całej szkoły. Aby przekazać go dzieciom do szkoły przybędzie jego wysłannik, który sprawdzi wiedzę dzieciaków z dziedziny ekologii. I tak, w środę po przybyciu delegacji Mikołaja w sali gimnastycznej odbyły się ekologiczne Mikołajki. A w programie były min.:

  • Przedstawienie w wykonaniu koła dramatycznego
  • Pokaz plakatów ekologicznych wykonanych wcześniej przez Klub Naszej Ziemi
  • Prezentacja recyklingu plastikowej butelki
  • Konkurs wiedzy ekologicznej w którym uczniowie musieli min. odpowiedzieć na pytania takie jaki rodzaj choinki Bożonarodzeniowej jest nabardziej przyjazny środowisku, czy jak ekologicznie można zapakować prezenty.
Następnie nastpiło uroczyste odsłonięcie prezentu - zestawu pojemników do selektywnej zbiórki odpadów,  dzięki którym szkoła będzie teraz mogła segregować odpady. Prezent wywołał wesoły entuzjazm w publiczności, wszyscy bardzo chcieli go przetestować samemu. Dzieci zapowiedziały że będą teraz z niego regularnie korzystać.Wydarzenie odbyło się w ramach programu edukacji dla zrównoważonego rozwoju na Targówku *Żyj, poznawaj, rozwijaj się* prowadzonego od trzech lat przez Fundację Nasza Ziemia we współpracy z firmą Procter & Gamble oraz Urzędem Dzielnicy Targówek

Obrazek