reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

"Herbatka z klimatem" pod Zygmuntem


11 grudnia 2008

Fundacja eprPolska i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 301 z warszawskiego Bemowa przeprowadzili wspólnie 11 grudnia happening „Herbatka z klimatem”. W ten sposób uczniowie solidaryzowali się z Poznaniem i delegatami 190 państw, którzy na szczycie klimatycznym decydują o przyszłości, a zatem również o losie uczniów warszawskich i polskich szkół.

Wydarzenie odbyło się w pięknej scenerii Placu Zamkowego w Warszawie. Uczniowie chcieli pokazać, że Ziemia jest w ich rękach, dlatego przekonywali warszawiaków i turystów, żeby oszczędzać energię - to przecież najlepszy i najprostszy sposób przeciwdziałania zmianom klimatycznym.


Uczniowie częstowali warszawiaków gorącą herbatą oraz gorącymi argumentami, jak na co dzień każdy z nich może oszczędzać energię cieplną i elektryczną.

Dziękujemy dziennikarzom ze stołecznych mediów, którzy byli obecni na happeningu, dziennikarzom Gazety Wyborczej, Dziennika, Rzeczpospolitej, Życia Warszawy, TVN Warszawa, TVP Info, TV Trwam, Polskiego Radia IAR, Radia dla Ciebie, RMF MAXXX, Antyradia, Radia Campus oraz czasopisma EuroGospodarz.

 
Zdjęcia z happeningu można zobaczyć w specjalnej galerii.