reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy, grudniowy numer miesięcznika "Recykling"!


03 grudnia 2008

Podobnie jak w ubiegłych latach grudniowy miesięcznik „Recykling” jest podsumowaniem Konkursu „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu, a przy tym zbiorem optymistycznych liczb, dotyczących masy zebranych selektywnie odpadów. Wytężona praca uczestników Konkursu została nagrodzona, jednakże jest to nadal kropla w morzu niezebranych selektywnie odpadów.

O głównych zawartych w nowelizowanej ustawie o zużytym sprzęcie elektronicznym i elektrycznym zmianach można przeczytać w jednym z artykułów na ten temat. Warto podkreślić, że ustalono poziomy zbierania urządzeń pochodzących z gospodarstw domowych, dzięki czemu prawdopodobnie od 1 stycznia 2009 r. będzie wiadomo, kto i ile ma zebrać oraz przetworzyć.

Od tego wydania zaczynamy cykl artykułów o zagospodarowaniu ZSEE w innych krajach, o podjętych w tym kierunku krokach, aspektach organizacyjnych i ekonomicznych. W bieżącym numerze opisano godną pozazdroszczenia sytuację w Szwecji, gdzie już w 2006 r. zbierano 16 kg elektroodpadów na osobę.

  Więcej o zawartości grudniowego "Recyklingu".