reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Stare telefony do recyklingu


23 września 2008

Jedynie 3 proc. użytkowników telefonów komórkowych oddaje swe stare komórki do recyklingu. Trzy czwarte osób posługujących się telefonami komórkowymi nawet nie pomyślało, że można to robić. Wyniki swych badań opublikowała fińska firma Nokia.

44 proc. ankietowanych odpowiedziało, że najzwyczajniej przechowują swe stare telefony w domach, a 4 proc. wyznaje, że po prostu wyrzuciło stare aparaty na łono natury. Tymczasem materiały używane do produkcji telefonów mogą być ponownie wykorzystane np. do produkcji czajników, publicznych ławek, plomb dentystycznych, a także w saksofonach i innych instrumentach muzycznych, wykonanych z metalu.

Ankieta, przeprowadzona została wśród 6,5 tys. osób w 13 krajach (Niemczech, Brazylii, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA, Finlandii, Indiach, Indonezji, Włoszech, Nigerii, Wielkiej Brytanii, Rosji i Szwecji).

źródło: ekologia.pl