reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątanie świata z ambasadorami


20 września 2008

Drugi dzień weekendu obchodzonej na całym świecie akcji Clean Up the World upłynął w Warszawie pod znakiem międzynarodowej współpracy. Grupa ambasadorów z pięciu kontynentów przyłączyła się do akcji Sprzątanie świata - Polska 2008 i posprzątała warszawski brzeg Wisły.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem Miry Stanisławskiej-Meysztowicz, pani ambasador Australii, która opowiedziała o początkach akcji, oraz pani ambasador Nowej Zelandii. Po krótkich przemowach dyplomaci chwycili worki i ruszyli wzdłuż lewego brzegu Wisły w poszukiwaniu śmieci. Niestety nie trudno było je znaleźć, ale mimo to uczestnicy przeczesali również krzaki oraz trudno dostępne wybrzeże rzeki. W międzynarodowej współpracy udało się uzbierać całkiem pokaźną górę śmieci:


Pamiątkowe zdjęcie uczestników sprzątania

Po sprzątaniu ambasadorzy wsiedli na pokład statku i udali się w krótki rejs po Wiśle, podczas którego mogli odprężyć się, zwiedzić kawałek Warszawy i obejrzeć efekt swojej pracy od strony wody.

Aby uzupełnić siły, po zejściu na ląd dyplomaci ruszyli spacerem w stronę mostu świętokrzyskiego na poczęstunek, gdzie mogli skosztować nowozelandzkiego wina podarowanego przez ambasadę i rozgrzać się polską grochówką. Pomimo chodnej jak na wrześniowe warunki aury, wszystkim humory dopisywały i opuścili brzeg naszej rzeki z poczuciem dobrze wykonanej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w galerii

Serdecznie dziękujemy warszawskiemu oddziałowi Sheraton Hotels & Resorts za przygotowanie i zoganizowanie poczęstunku!