reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Eko Anioł dla Fundacji Nasza Ziemia


12 września 2008

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce miało miejsce podsumowanie wspólnej kampanii Wołomina i Kobyłki "Nie śmieć drugiemu, co Tobie niemiłe". Gminy połączyły siły by razem walczyć z trudnym problemem podrzucania śmieci i nie podpisywania umów na wywóz odpadów. W kampanię włączyli się mieszkańcy, organizacje społeczne, lokalne media i przedsiębiorcy.

Zostały również wręczone po raz pierwszy statuetki "Eko Aniołów" za wkład w popularyzację ekologii w miastach. Eko Anioła z rąk zastępcy burmistrza Wołomina, pana Radosława Wasilewskiego otrzymała Fundacji Nasza Ziemia, Małgorzata Szczurzyńska, Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie TRAD Szansa Wołomin, Irena i Wiesław Nurkiewiczowie, Bożenna Sendzielska i stowarzyszenie Zielone Mazowsze. Kobyłka w tym roku na dobry początek miała jednego Eko Anioła, pana Huberta Bartnickiego, który odebrał nagrodę z rąk burmistrza miasta, pana Roberta Roguskiego.

 Obrazek

W trakcie uroczystości wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce.

  

Imponujące rzeźby z elektrośmieci, jeden z efektów Majówki w wołomińskiej sortowni i panowie burmistrzowie.

 Obrazek

Mira Stanisławska-Meysztowicz odbiera wołomińskiego Eko Anioła

 Obrazek

Pani Małgorzata Izdebska, kierownik Referatu Ochrony Środowiska UM Wołomin prezentuje szyld "Eko Mieszkańca", który otrzymali wszyscy uhonorowani tym tytułem mieszkańcy.