reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Polecamy wrześniowe wydanie *Recyklingu*


11 września 2008

W Polsce liczba sprzedanych telefonów komórkowych sięga już 40 mln sztuk – na świecie jest ich ponad miliard. Niestety zaledwie kilka procent z nich trafia później do recyklingu. Zwiększająca się ilość „komórek” powoduje narastanie problemu recyklingu zasilających je akumulatorów. Przeprowadzone przez polskich naukowców badania, z którymi można zapoznać się we wrześniowym wydaniu „Recyklingu”, potwierdziły możliwości technologiczne przerobu odpadów akumulatorów litowo-jonowych i niklowo-wodorowych. Przeczytać również można o losach wikingowej łodzi zbudowanej z patyczków po lodach, którą międzynarodowa załoga Roberta McDonalda (w tym Polak Rafał Kasprzak), ma przepłynąć przez Atlantyk.