reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Puszkowa edukacja z KOBA


02 września 2008

Z okazji kampanii Sprzątanie Świata, KOBA Organizacja Odzysku realizować będzie we wrześniu br wspólnie z Fundacją Nasza Ziemia cykl 16 warsztatów dla lokalnych szkół. Wszystkie placówki zainteresowane udziałem w warsztatach powinny kontaktować się z regionalnymi centrami recyklingu KOBY. Adresy znajdują się na na stronie www organizacji.

 


Organizacja Odzysku KOBA S.A. działa w oparciu o Ustawę o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej.

Nawiązanie z nami współpracy pozwala Przedsiębiorcom na zmniejszenie uciążliwości obowiązków nałożonych przez Ustawę oraz należyte wywiązanie się z nich, przy jednoczesnej trosce o stan naszego środowiska.

Nasza organizacja wraz z przedsiębiorcami objętymi ustawą, firmami odzysku i recyklingu, gminami oraz innymi podmiotami wspierającymi rozwój recyklingu w Polsce aktywnie uczestniczy w krajowym systemie zbiórki i recyklingu odpadów opakowaniowych.

Angażujemy się także w wiele akcji edukacyjnych i ekologicznych, które są kierowane do przedsiębiorców i gmin, a w szczególności do dzieci i młodzieży.