reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

BIC wprowadza do sprzedaży jednorazowy telefon


11 sierpnia 2008

BIC, znany producent jednorazowych długopisów, zapalniczek i jednoczęściowych maszynek do golenia wprowadził do punktów sprzedaży „jednorazowy telefon”.

Telefon jest dystrybuowany we Francji w sieci Orange i kosztuje 49 Euro z naładowaną baterią i 60 minutami na karcie. Wielu obserwatorów obawia się, że konsumenci nie będą we właściwy sposób recyklować jednorazowych telefonów i że zwiększy się w ten sposób ilość niebezpiecznych odpadów w środowisku - podaje portal Wolne Media.

Produkcją telefonu dla BIC zajmie się Alcatel. Operator Orange ma nadzieję, że telefon pomoże dotrzeć do „konsumentów doświadczających trudności finansowych”.

źródło: wnp.pl