reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Torby handlowe i ich wpływ na środowisko naturalne


18 lipca 2008

W nawiązaniu do artykułu "W Polsce torby ekologiczne są ekologiczne tylko z nazwy" oraz publikacji zamieszczonych w dziale "Ekologia" - "Dziennika Polska Europa Świat", z dnia 16.07.2008r. (strony 1, 4, 12-13), Ministerstwo Środowiska przedstawiło informacje przygotowane przez Hannę Żakowską z Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań (COBRO) w Warszawie.

Celem zamieszczonych poniżej informacji jest poszerzenie wiedzy konsumentów na temat toreb handlowych i ich rzeczywistego wpływu na stan środowiska.

    * Torby handlowe przyjazne Środowisku? - PDF (6MB)

źródło: mos.gov.pl