reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologia praktyczna w Gimnazjum im. Schumana na warszawskim Targówku


17 czerwca 2008

W oficjalnym otwarciu wzięła udział cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: Burmistrz Dzielnicy Targówek wraz z zastępcami, przedstawiciel Rady Dzielnicy, władze oświatowe oraz sponsorzy, w tym  Fundacja eprPolska. Przedsięwzięcie nie zakończyłoby się powodzeniem, gdyby nie wsparcie udzielone w ramach konkursu grantowego „Szkoła z klimatem” organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Vattenfall Heat Poland. Projekt polegający na zamontowaniu kolektorów słonecznych autorstwa Pani Jadwigi Poznańskiej, jako jeden z 5 projektów, wygrał rywalizację konkursową i został nagrodzony grantem na realizację w wysokości 5 000 złotych. Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję obejrzeć pomieszczenie Laboratorium oraz wspólnie przeciąć wstęgę, inaugurując działalność Eko-domku.

W domku można będzie korzystać z ciepłej wody ogrzewanej przez kolektor słoneczny oraz z urządzeń elektrycznych zasilanych z 16 ogniw fotowoltaicznych. Urządzenia solarne zainstalowane są na dachu budynku szkoły.

W nowootwartym pomieszczeniu będą odbywać się liczne zajęcia, spotkania i szkolenia m. in. prezentacje zastosowania energii słonecznej w gospodarstwie domowym, otarte lekcje fizyki dla uczniów szkół warszawskich o wykorzystaniu energii słonecznej, spotkania doszkalające dla nauczycieli fizyki i ekologii czy zajęcia praktycznego gotowania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego otwarcia Eko-domku!