reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nowelizacja prawa ochrony środowiska - łatwiejszy dostęp do pieniędzy? Protest przedsiebiorców!


07 czerwca 2008

Przedsiębiorcy protestują przeciwko ustawie, która pozwoli, by za pieniądze pochodzące z opłat recyklingowych można było finansować inne cele niż demontaż aut.

Jak podaje "Gazeta Prawna" Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów skierowało wczoraj protest do prezydenta RP. Liczy, że prezydent nie podpisze nowelizacji ustawy prawo ochrony środowiska, która zakłada przeznaczenie pieniądzy z tzw. subfunduszu wrakowego na przedsięwzięcia niezwiązane z dopłatami do demontażu pojazdów.

Według NFOŚiGW w ubiegłym roku z opłat recyklingowych wpłynęło około 450 mln zł. Z tych pieniędzy gminy otrzymają niecałe 3,5 mln zł na dopłaty do demontażu porzuconych aut. W konsekwencji wiele stacji demontażu ma problem z uzyskaniem dopłat.

Źródło: PAP

« powrót