reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nowelizacja prawa ochrony środowiska - łatwiejszy dostęp do pieniędzy?


07 czerwca 2008

Miliard złotych zebrany na poczet utylizacji aut zostanie przeznaczony na kredyty dla gmin i konferencję klimatyczną.

Podział pieniędzy ma umożliwić nowelizacja prawa o ochronie środowiska, która czeka na podpis prezydenta. Akt umożliwi NFOŚiGW łatwiejsze wydawanie pieniędzy, które nie mogły zostać przekazane firmom recyklingu pojazdów, by nie zostały naruszone przepisy o pomocy publicznej.

Zmiana prawa pozwoli skorzystać z tych pieniędzy samorządom i resortowi środowiska. W pierwszej kolejności zostanie zorganizowana konferencja klimatyczna w Poznaniu, reszta będzie przeznaczona na pożyczki dla samorządów realizujących unijne projekty.

W praktyce może się okazać, że z odblokowanych pieniędzy skorzystają głównie Warszawa oraz Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty - przewiduje "Rzeczpospolita". Dziury w budżetach realizowanych przez nie projektów są bowiem największe.

Źródło: PAP

« powrót