reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Promocja z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska


05 czerwca 2008

Firma ARMOR POLSKA,  w tygodniu  od 2  do 6 czerwca, organizuje w  związku z przypadającym 5 czerwca Światowym Dniem Ochrony Środowiska, specjalną promocję dla swoich klientów.

Ma ona na celu przypomnienie wszystkim  o programie pro-środowiskowym ALTERNATIVE PRINT wprowadzonym w ARMOR S.A. od tego roku, programie w którym zobowiązuje się m.in. do wprowadzenia „czystego” procesu produkcyjnego,  prowadzenia odpowiedzialnej zbiórki pustych wkładów do drukarek i 100 proc. ekologicznego recyklingu tych wkładów, które nie nadają się do powtórnego przetworzenia.

Pierwszą oczywistą korzyścią takiego prowadzenia  produkcji jest zmniejszenie ilości śmieci trafiających na wysypiska, a trzeba wiedzieć, że rocznie zużywa się, tylko w Polsce, ponad 2 mln sztuk tonerów i 4,5 mln wkładów atramentowych. Drugą korzyścią mającą znaczenie dla ochrony naszej planety jest ograniczenie emisji CO i zużycia energii. Nie bez znaczenia jest również to, że po niepotrzebnych wkładach, tych których nie da się już „refabrykować”, pozostają odzyskane niemal w 100 proc. surowce takie jak metale i plastik. ARMOR  w ramach swojego programu wspiera również akcje pozarządowej organizacji pro-środowiskowej CLEAN UP  THE WORLD i jej polskiej odpowiedniczki Fundacji Nasza Ziemia.

A co z tego wszystkiego mają klienci ARMOR? Doskonałe produkty zamienne do drukarek oraz… zestawy smakołyków pochodzących ze strefy handlu sprawiedliwego: czekoladki, ciasteczka, kawę, konfitury.

 Obrazek

 Obrazek

 Obrazek

 Obrazek