reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Mamy zielono w gniazdku!


03 czerwca 2008

Fundacja eprPolska jako pierwsza organizacja społeczna w Polsce korzysta z ekologicznej energii.

Dominik Dobrowolski, Wiceprezes Fundacji Nasza Ziemia: "Posiadanie tytułu "Ekologicznego Klienta" o numerze 1 to nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim obowiązek. W dzisiejszym świecie o ochronie środowiska decydują nasze "gotówka i karty kredytowe". Jeżeli sobie uświadomimy, że poprzez nasze codzienne decyzje - konsumenckie wybory, zmieniamy świat, to znaczy możemy wybierać rzeczy ekologiczne, to wówczas będziemy mądrzej kupować. To w końcu każdy z nas decyduje, czy do sklepu pójdzie z własną torbą wielokrotnego użycia, czy przyniesie mnóstwo jednorazowych torebek, czy będzie wybierać towary trwałe, zdrowe i ekologicznie wyprodukowane, czy jednorazowe i szkodliwe, i wyprodukowane bez poszanowania środowiska. W końcu możemy sami decydować  też z jakiej energii korzystamy. My zdecydowaliśmy się na energię odnawialną - ekologiczną. W końcu jesteśmy ekologami".

getfile.php?id=2844
Na zdjęciu Zarząd Fundacji Nasza Ziemia, od lewej: Sławek Brzózek, Mira Stanisławska-Meysztowicz i Dominik Dobrowolski z  Certyfikatem "Zielonego Klienta".