reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątnie lasu z KOBA


26 maja 2008

Finałem akcji było wspólne sprzątanie lasów w rejonie szkół. Rezultaty pracy przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nie jest to powód do radości, ale w ciągu zaledwie kilku godzin młodzież zebrała ponad 150 worków śmieci. Po ciężkiej pracy (i umyciu rąk) dzieci otrzymały słodycze sponsorowane przez KOBA Organizacja Odzysku oraz uczestniczyły w ognisku zorganizowanym dla nich przez leśników i myśliwych. W czasie ogniska rozdano również nagrody w konkursie na najładniejszą budkę dla ptaków.

Pomimo, iż akcja odbywała się w sobotę, na frekwencję nikt nie narzekał - a dzieci z uśmiechem na twarzy, licznymi nagrodami oraz większą świadomością ekologiczną zostały odwiezione do domów.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akcji!