reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dzień Ziemi obchodzony w szczecińskim Centrum Recyklingu firmy KOBA


07 maja 2008

Warsztaty rozpoczęły się od rozmowy i przypomnieniu najważniejszych wiadomości związanych  z odpadami, selektywną zbiórką i recyklingiem. Dzieci wzięły udział w zabawie polegającej na właściwym segregowaniu odpadów. Następnie,  po krótkim wprowadzeniu do tematu związanego z recyklingiem aluminium, mogły przyglądać się poszczególnym procesom przerobu puszki aluminiowej: oczyszczaniu, sortowaniu, brykietowaniu. Grupy, które przyniosły ze sobą puste opakowania po napojach mogły osobiście poddać je procesowi recyklingu. Na koniec zajęć dzieci rozwiązywały test wiedzy o odpadach. W nagrodę otrzymały cukierki i drobne upominki.

W spotkaniach oprócz uczniów i nauczycieli szkół udział wzięli również przedstawiciele szczecińskich mediów. Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z warsztatów.