reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Piknik ekologiczny "Więcej drzew dzięki Tobie"


30 kwietnia 2008

Uczestnicy sobotniego pikniku na warszawskich Młocinach posadzili w sumie prawie półtora tysiąca drzew - lip, wiązów i tarnin. Chętnych do sadzenia było tak dużo, że sadzenie odbywało się w grupach - nazwanych zresztą gatunkami drzew - pod czujnym okiem pracowników Lasów Miejskich Warszawy oraz studentów leśnictwa.

Poza sadzeniem przewidzianych było również wiele innych atrakcji: dzieci brały udział w zabawach prowadzonych przez wykwalifikowane animatorki ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, była wioska garncarska, pokaz i warsztatyTai Chi, ogniska z kiełbaskami, oraz wycieczki rowerowymi rikszami po lesie.

Po zakończeniu imprezy każdy uczestnik dostał w prezencie sadzonkę begonii.  Piknik był ostatnim wydarzeniem wiosennej akcji "Więcej drzew dzięki Tobie", w ramach której Fundacja  Kronenberga przy Citi Handlowy we współpracy z  Fundacją Nasza Ziemia posadziła w sumie 40 tys drzew na terenie Lasów Miejskich Warszawy i Nadleśnictwa Pułtusk. Wcześniej dęby na terenach obwodu Bemowo-Koło sadziły dzieci ze szkół z Targówka, Mokotowa i Ursynowa.

 

Więcej zdjęć w galerii