reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczne warsztaty w Piasecznie


18 kwietnia 2008

Dzisiaj odbyły się ekologiczne warsztaty w Przedszkolu nr 5 w Piasecznie. Dzieci miały okazję m.in.poznać i sprawdzić swoją wiedzę o segregacji śmieci.

Przedszkolaki układały układanki, szukały różnic oraz segregowały do worków szereg odpadów. Dzięki temu nauczyły się zasad segregacji, poznały trochę zwierzęta leśne oraz inne elemety przyrody. Wymyśliły też same co mogą robić, żeby chronić środowisko we własnym domu.

Na zakończenie warsztatów dzieci zaśpiewały ekologiczną piosenkę i obiecały, że będą dbać o przyrodę: segregować odpady, wyłączać światło, zakręcać wodę w kranie w trakcie mycia zębów i nie będą zrywały liści.

A oto kilka migawek z warsztatów:

 

przygotowanie do segregacji odpadów..."Mali ekolodzy" czyli grupy młodsze

 

Starsze dzieci śwpiewają piosenkę o Sprzątaniu świata

 

 Już wiemy jak chronić środowisko - nawet mały przedszkolak może dużo!