reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Więcej drzew dzięki Tobie - wycieczka uczniów z Mokotowa


16 kwietnia 2008

Dzisiaj dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Mokotowa posadziły kolejne drzewka w ramach programu "Więcej drzew dzięki Tobie", którego partnerem jest Fundacja im. Leopolda Kronenberga przy Citi Handlowy.

Kolejni uczniowie mieli szansę wsłuchać się w życie lasu, wziąć udział w zajęciach z edukacji leśnej oraz ognisku z kiełbaskami na leśnej polanie. Ich najważniejszym jednak zadaniem na dzisiejszej wycieczce było sadzenie drzew. Dzieci posadziły kilkadziesiąt sadzonek dębów - są one częścią 40 tys. drzew, które na wiosnę 2008 posadzi Fundacja im. Leopolda Kronenberga przy Citi Handlowy we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia. Ponad jedna czwarta tej ilości zostanie posadzona na terenach Lasów Miejskich Warszawy, reszta na terenie Nadlenictwa Pułtusk.

Kolejne sadzenia już 22 i 26 kwietnia!

 

Więcej zdjęć w galerii - zapraszamy do oglądania!