reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Więcej drzew dzięki Tobie - wycieczka uczniów z Targówka


11 kwietnia 2008

Wczoraj uczniowie z dwóch placówek na Targówku sadzili las. Wycieczka była częścią prowadzonego wspólnie przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację im. Leopolda Kronenberga przy Citi Handlowy programu "Więcej drzew dzięki Tobie"

Dzieci rozpoczęły wycieczkę sadzeniem młodych dębów w gminie Stare Babice na terenach Lasów Miejskich Warszawy. Podzielone na dwuosobowe zespoły posadziły w sumie ok. 70 drzewek. Później przenieśliśmy się w inną część lasów  obwodu Bemowo-Koło, gdzie przez przeszło godzinę spacerowaliśmy po lesie podglądając jego życie i odczytując ślady niezrozumiałe dla laików. Nasza wyprawa skończyła się na polanie gdzie ku radości dzieci paliło się ognisko i przygotowany był szereg kiełbas do pieczenia.  Po leśnym posiłku i regeneracji sił dzieci wróciły do Warszawy gdzie czekała je jeszcze jedna niespodzianka - każdy uczestnik wycieczki (razem z Paniami nauczycielkami i mamami do opieki) otrzymał w prezencie sadzonkę stokrotek, aby mógł ją -  podobnie jak drzewka - posadzić i patrzeć jak się rozwija. Dzieci zgodnie stwierdziły że wycieczka była "fantastyczna".

W ramach programu "Więcej drzew dzieki Tobie" na wiosnę 2008 Fundacja im. Leopolda Kronenberga przy Citi Handlowy posadzi w sumie 40 000 drzew, odbędą się cztery zorganizowane sadzenia. Wycieczka dzieci z Targówka była pierwszym z tych wydarzeń. 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii