reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

EKON upomina się o nową działkę


07 kwietnia 2008

Niepełnosprawni ze stowarzyszenia EKON upominają się o nową działkę pod sortownię śmieci w Warszawie. Z końcem kwietnia wygasa umowa na dzierżawę działki przy ul. Kłobuckiej, gdzie pracuje ponad 400 osób.

W czwartek podczas sesji Rady Warszawy kilkudziesięciu niepełnosprawnych ze stowarzyszenia złożyło na ręce radnych petycję w sprawie dzierżawy. Jak mówili, miejskie władze nie chcą im przekazać obiecanej wcześniej na działalność działki.

W 2006 roku Rada Warszawy przyznała EKON-owi działkę pod budowę sortowni odpadów.

Wiceprezydent Warszawy Andrzej Jakubiak ma przedstawić stanowisko miasta w sprawie EKON-u w piątek. Podczas czwartkowej sesji rady miasta nie chciał wypowiadać się na ten temat.

Na środę przed Ratuszem na pl. Bankowym w Warszawie zaplanowana jest manifestacja w obronie miejsc pracy dla niepełnosprawnych ze stowarzyszenia EKON.

Pracownicy EKON-u odbierają odpady spod drzwi domów i bloków na terenie trzech warszawskich dzielnic: na Sadybie, Ursynowie i Stegnach.

Stowarzyszenie "Niepełnosprawni dla Środowiska EKON" powstało w 2003 r. Na swoich stronach internetowych EKON informuje, że jest jednym z pierwszych w Polsce przedsiębiorstwem społecznych działającym na zasadzie non profit. EKON współpracuje m.in. z Urzędem Pracy m. st. Warszawy, Powiatowym Urzędem Pracy, Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Warszawie.

Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna